, 24 maja 2023 r.

Kulturalny Maraton w Pszczynie

Od 1 do 4 czerwca tworzymy dobry plan dla lokalnej kultury. To część naszego NAMYSŁU!

Wiesz, jak możemy czerpać więcej przyjemności z kultury? Masz pomysł na to, by kultura nas bardziej angażowała? Wiesz, jak powiązać kulturę z przyszłością Pszczyny? Uważasz, że masz w ręku dobre rozwiązania? Podziel się nimi! Dołącz do naszego Kulturalnego Maratonu. 

Zobacz plan działań!

Od 1 do 4 czerwca 2023 roku będziemy się wzajemnie inspirować, przekonywać i ciężko pracować nad przekuciem naszych pomysłów w plan dla pszczyńskiej kultury. Zaczynamy w czwartek o 18.00, kończymy w niedzielę o 12.00. Pomiędzy czeka na nas kilka sesji inspiracji, dyskusji połączonych z podejmowaniem decyzji i ciężkiej pracy nad spisywaniem tego, co uznamy za najlepszy pomysły dla Pszczyny. 

Chcesz do nas dołączyć? Bardzo proszę! Zrób to tak, jak Ci wygodnie. Przyjdź z gotowym pomysłem lub wymyśl go na miejscu. Włącz się w poważne rozmowy lub oddaj się swobodnym pogaduszkom. Poszukaj z nami dziury w całym albo pomóż nałożyć ostatnie szlify do gotowego dokumentu – Programu Rozwoju Kultury w Pszczynie. 

Możesz też urządzić maraton zdalny – np. w jednym z sąsiadujących z Pszczyną sołectw. Połączymy się z Tobą i Twoimi znajomymi, by zobaczyć, jak Wy patrzycie na miasto i kulturę. 

Jest też opcja dla zabieganych! Tutaj po prostu wyślij nam krótkiego maila, nagranie video lub audio, na którym powiesz nam, jak warto zakończyć zdanie „A gdyby tak zrobić….”. Skontaktujemy się z Tobą, pomożemy w rozwinięciu Twojego pomysłu i przedstawimy go za Ciebie podczas Maratonu. Pisz na maila: namysl@pckul.pl.

Daj się zauważyć! Zwróć uwagę innych na to, co dla Ciebie ważne! Przekonaj innych do swoich pomysłów. Pomóż stworzyć dobry plan na kulturę. 

Śledź nasze social media – niebawem znajdziesz w nich masę bardzo praktycznych informacji na temat przebiegu Maratonu, planu prac i tematów do przegadania. 

Zapraszamy!